February 2013

TM Revolution - Shakin' love (ft. The GazettE)

27. february 2013 at 17:07 | k.
Zlatíčka, tohle je písnička, na kterou jsem čekala měsíc a půl a málem jsem to nevydržela. Řeknu vám, že to čekání stálo za to, protože tuhle písničku jsem si zamilovala. Už jenom kombinace Takanoriho (TM Revolution) a Takanoriho (The GazettE) je velice zajímavá... No.. posuďte sami. Tento song byl vydaný DNESKA, takže jste ji nikde slyšet nemohli (pokud jste si ji dnes už nepouštěli).

BTW. omlouvám se za svou neaktivitu, ale měla jsem problémy s blog.cz, takže pokud se u vás na blogu v posledních pár dnech objevil můj komentář, tak to pokládejte za zázrak, protože mě to stálo hodně úsilí a hlavně trpělivosti.

Angry.

22. february 2013 at 18:50 | k. |  KEEP CALM And Read My Diary

Tumblr_mih7s6lkys1rg9ixno1_500_large

Heh. Tento týden byl celkem záhul. Mhhh.
Úterý už si nepamatuji.Středa byla celkem v klidu až na zkoušení z angličtiny (samozřejmě za 1) a tělocvik (nebudu to komentovat).
Včera taky tělocvik (dala mi 1- jenom proto, že kdy jsem dělala to, co ona po mně chtěla, tak se dívala někam do p*****. Ale mně je to jedno, já tělocvik neřeším). Potom jsem měla jít číst tu slohovku. Nechci o tom psát, protože by mě to akorát vytočilo. Spíš by mě to naštvalo ještě víc, než teď naštvaná jsem. A dnešní den? Řeknu vám to takhle: pět z šesti hodin jsem strávila na wifi a četla mangu. Takže totální ignor. Profesorka z matematiky se ale trošku naštvala, takže mě poslala k tabuli. Měla smůlu, protože to umím pomalu líp než ona. Takže jí to trochu nevyšlo. Pak spolužák málem rozbil projektor za patnáct tisíc. Prostě idiot.
Omlouvám se, že se takhle vyjadřuju, ale já už to fakt nemůžu vydržet a předstírat dobrou náladu hodlám jenom před rodinou, protože otázky typu "Není ti nic?" a "Co je?" mě vždycky ještě víc vytočí. Jdu projíždět obrázky kočiček, ať se uklidním.

*Hodnocení blogu pro Barču a Verču*

20. february 2013 at 18:19 | k.

» První dojem:
Design se týká tématu vašeho blogu, což je dobře. Vytkla bych asi to, že text 'Welcome to our world!' celkem v designu zaniká. Navíc v poslední větě vám chybí dvě čárky a já jsem na gramatiku hodně háklivá.
(8/10 b.)

» Design:
Design není váš. Nebudu to rozebírat, protože chápu, že někomu grafika nejde, ale i tak layout ohodnotím. Z barev je tam nejvíce modré a bílé - studené barvy. Já bych zvolila spíš teplé ve stylu červené nebo oranžové. Popisky bych nějak zvýraznila. Začátek stránky není čistě bílý. Nevadilo by mi to, kdyby v pravém rohu nebyl ten bílý "flek"Ve článcích jde písmo dobře vidět.
(7/10 b.)

» Přehlednost:
Menu je přehledné. Myslím, že každý najde to, co potřebuje najít. Přehledný váš blog je na 100% (aspoň si to myslím... možná by se něco našlo.. ale já nic nenašla)
(10/10 b.)

» Aktivita:
Obdivuji vás za vaši aktivitu, protože průměrně tři články denně jsou velmi slušné.
(10/10 b.)

» Kvalita článků:
Myslím, že články máte kvalitní. Přidáváte je často. Takže není co rozebírat.
(10/10 b.)

90% - 1

(K těmto blogům se hodí spíše veselejší barvy... Zkuste ho trochu rozzářit :))

*Hodnocení blogu pro Ell*

19. february 2013 at 20:15 | k.

» První dojem:
Zvolilas příjemné barvy designu, které nedráždí oči. Články máš o tom, o čem se blog zabývá a neplýtváš textem. Prostě nemám co vytknout...
(10/10 b.)

» Design:
Design je tvůj, což je hlavní. Máš krásně sladěné barvy. Není celkově přeplácaný - je tam toho tak akorát. Záhlaví mi přesně sedí na stránku a zápatí nemáš, takže tam není co řešit. Písmo jde dobře vidět a hodí se k layoutu.
Jediné, co bych vytkla je, že ten text o Miley v záhlaví je tak malý...
(9/10 b.)

» Přehlednost:
Menu máš udělané přehledně. Ale v sekci 'Navigation' bych jednotlivé odkazy napsala jiným a větším písmem. A poslední dvě sekce (bez toplistu) zasahují do nadpisu té další (možná jenom mně...).
V články máš zařazené a přehledné.
(8/10 b.)

» Aktivita:
Spadla bych ze židle, kdybych neležela na posteli...! Ty máš blog 88 dní a zveřejnila jsi 252 článků?! Páni... No, máš můj obdiv, protože tolik článků někdo nezveřejní ani za rok! Průměrně máš 3 články denně takže tady je to jasné...
(10/10 b.)

» Kvalita článků:
Dobře... šla jsem trochu do minulosti a prošla tvoje články. S gramatikou nemáš problém, což je důležité (aspoň pro mě). První fotku máš upravenou a ostatní zmenšené - tím je článek přehlednější. Když píšeš, má to hlavu a patu. Není co řešit.
(10/10 b.)

94% - 1


Jsi úžasná blogerka. Blogu se věnuješ HODNĚ. Prostě to, co tam bylo, jsou pouhé maličkosti. Jen tak dál!

Hodnocení blogů

18. february 2013 at 20:19 | k.
Upozornění:
» Uvědomuju si, že můj blog má HODNĚ MOC nedostatků, ale myslím, že je dobré znát názor na svůj blog od ostatních
» Hodnocení je můj názor, takže každý se mnou nemusí souhlasit
» Tím, že se zapíšete, souhlasíte, že se neurazíte, když se vám něco nebude líbit
» Slibuju, že s vámi nebudu mít slitování >:D
Hodnocení:
» první dojem, design, přehlednost, aktivita, kvalita článků
» max. počet bodů je 50
Objednej si hodnocení:
» Přezdívka:
» Blog:
» O čem váš blog je:
» Přečetl/a sis upozornění a souhlasíš?:

Katekyo! Vol. 1 Ch. 2

16. february 2013 at 20:28 | k.


Order layout

14. february 2013 at 20:29 | k.
Tak jsem se rozhodla, že to zase udělám...
Kristýnka si zase přidělává práci -___-
Pokud se samozřejmě najde někdo, kdo si objedná ^^

Kdo by chtěl layout, ať vypíše do komentáře:
» Přezdívka | Název blogu:
» Téma designu (anime, manga, léto, k-pop, hudba,...)| Barva designu:
» Chceš i klikačku a popisky do menu?:
» Kontakt (nejlépe skype) | chceš ho i nastavit?:

Fuck.

13. february 2013 at 20:05 | k. |  KEEP CALM And Read My Diary

Tumblr_mck7dlq3sy1rj2phto1_400_large

Huh... další výkec. Ale slibuju, že vám to vynahradím. Chtěla bych napsat článek o mně, abyste se zase něco dozvěděli. Navíc, mám rozdělaných pár překladů a o výkendu by se tu měl objevit další díl mangy. Popravdě nevím, co se vám líp komentuje, ale já kvůli tomu, že se vám něco nechce komentovat, nebudu přidávat něco, co je mi proti srsti. Takže! Tady máte dnešní den.

Dnešní ráno bylo snad to nejpříšernější ze všech příšerných ran v mém životě. Cestou do školy do autobusu nastoupil kluk, kterému bylo tak kolem jedenácti let. Já a spolužačka jsme seděly vedle sebe a poslouchaly jsme písničky a on stál u dveří s bandou dalších kluků. Když jsem se na něho zrovna dívala, tak najednou zavřel oči a zhroutil se k zemi, která byla mimochodem celá od té srač- toho roztátého sněhu. Ležel tak, že měl hlavu u mých nohou, oči vyvalené a ani nemrkl a byl prohnutý v zádech. Pro mě to byl strašný šok, nevěděla jsem, jak mám reagovat...! Ale nejhorší na tom bylo, že kolem mě byli lidi starší než já a vůbec nic neudělali... Pak, když jsem se chystala mu pomoct, najednou mrkl, zvedl se, chytil se tyčky a prostě jakoby se mu nic nestalo. Popravdě se strašně stydím za to, že jsem neudělala nic, ale já měla pocit deja vu a ještě teď vidím ty jeho vyvalené oči, když tam ležel... Strašně se klepu, když to teď píšu a už na to nechci myslet, ale já na ten jeho výraz prostě nemůžu zapomenout.. Bylo to strašně děsivý a strašně se nenávidím na to, že jsem mu nepomohla... ale ještě víc nenávidím ty lidi okolo, protože třeba holky před náma se tomu ještě smály, což mi přijde strašně ubohý... Jsou to krávy a nemají to v hlavě v pořádku... Lidi, co mám dělat s těma výčitkama svědomí....? Já se fakt klepu a ten jeho výraz... z tohohle se nevzpamatuju...

Abychom postoupili a já na to konečně přestala myslet. Dostali jsme ty slohovky. Neznámkovala to, ale před hodinou mi řekla, ať jí to pošlu na e-mail, že to pošle samotnému Wintonovi (ten, co ty děti zachránil). Což je pro mě velká čest, ALE po hodině mi oznámila, že příští týden ve čtvrtek bude nějaký předčítání zajímavých prací a já tam prý rozhodně musím být. A samozřejmě já, která je furt nervózní, jenom když čtu před třídou, jsem z toho zas tak moc odvázaná nebyla... No... hold to bude ještě zajímavé.

A u kadeřnice jsem skončila s půlkou hlavy fialovou... dobře, čtvrtkou. Čtvrtka je blonďatá a půlka hnědovlasá. A tak to mám různě překombinovaný do sebe.

To je všechno...

Word by word

12. february 2013 at 21:56 | k. |  KEEP CALM And Read My Diary

http://28.media.tumblr.com/tumblr_ly8eov905e1qbzy3oo1_500.gif

Hello Dears. Dnešní den byl velmi zajímavý, jelikož jsem byla po pěti dnech ve škole. První hodinu jsme měli fyziku, což jsem málem psychicky nepřežila, protože toho úchyla nesnáším a to jeho NPN a PNP (en pé en - šipka ven) nikdy potřebovat nebudu. Druhou hodinu jsme měli češtinu. Pořád nám nedonesla ty slohovky. Strašně se těším, co mi na to řekne, a až se to dozvím, tak budete první, kdo to bude vědět. Pak byla francouzština a opakovali jsme na test, co nás čeká ve čtvrtek. Potom informatika - tady myslím není co řešit. No, ale potom matematika.... Jelikož normálně píšeme test v pondělí, tak jsme jej psali dneska. Heh, jedna pětka - žádná pětka (přísloví, které se v naší třídě celkem chytlo). Po matice dějepis. Měli jsme psát na celou druhou světovou válku (zkuste se někdy naučit čtyřicet stránek A4 za půl hodiny - je to celkem sranda... celkem...). Nakonec pět minut před koncem přestávky přišel spolužák, že můžem přestat panikařit, protože na ty testy zapomněla (už asi po osmé... Nevermind). Takže jsme v hodině řešili holocaust a já měla co dělat, aby to moje city unesly a nerozbrečela jsem se před celou třídou (Vyvraždění dvacetišesti milionů lidí je pro mě citlivá záležitost). Pak chemie a hurá domů... Když jsem ve čtyři přijela domů, tak jsem lehla a neměla jsem chuť se zvedat... Znáte to...

Zítra prý jedu ke kadeřnici, takže jsem zvědavá, co si zase vymyslím... Takže domů přijedu nejdříve v šest hodin.. Když nebudu zlobit... Musím mamce udělat poznámku na maškarní ples, ale vůbec nevím jak... Snad mě nakopne múza.

Toť vše... Příjemný zbytek dne Vám přeji!

So~

11. february 2013 at 13:15 | Koko~chan |  KEEP CALM And Read My Diary
Tumblr_mhjys60zyt1s2ci9jo1_500_large
To je tak, když Koko projíždí věci, které viděl naposledy před půl rokem...
Dneska máme to volno... a co já dělala...?
Spala, jedla, ležela, četla, spala, jedla,...
Za chvíli pojedu na hodinu klavíru a až se vrátím, nastavím nový design... Again
Navíc mi chybí "jenom" tři stránky mangy, takže bych to dneska mohla dodělat...
Přišla jsem na to, že jen vkládání textu na jednu stránku mi zabere 20 minut... Jak dlouho text mažu jsem radši nepočítala...
Takže to znamená, že jenom vkládání textu druhého dílu mi trvalo cca 8 a půl hodiny...
No... to je celkem dost...
Ale co už... Tak se tu zatím mějte pěkně...