March 2013

Gifs - The Gazette [Uruha]

31. march 2013 at 13:42 | k.

On opravdu nemá žádné dobré dobré vlastnosti. Cvičení vidí jako moc práce
a vždycky je jako "Budu dělat něco jiného." a dělá, jakoby měl malou osobnost.
------------------------------------------- Aoi o Uruhovi -------------------------------------------- A co tvoje další vlastnosti?
- Musí tu být ještě něco jiného...
- Uruha: Tak jsem možná obyčejný.- Uruha: Ostatní nejspíš taky zajímá, jestli jsou normální, a potom myslí na něco jiného...


- Co myslíš tím obyčejný?
- Uruha: No, to já jenom tak přimíchal...
- Uruha: Já jsem jenom normální dodatek do skupiny.
- Ah, ty myslíš přimíchání k The GazettE...- Ah, dobře... Když to říkáš.. Musíš si uvědomit, že jsi umělec.
- Jsi víc než jenom kytarista, víš. Mělo by tu být ještě něco...


- Jsi v The GazettE, eh!
- Uruha: Asi jo...- Uruha: Tedy já jsem kytarista The GazettE!(překlad není doslovný - pokud by vás napadl lepší, tak se ozvěte ^^)

Gifs - The GazettE [Untitled]

29. march 2013 at 21:22 | k.


~ sigh ~

the GazettE WORLD TOUR 13

29. march 2013 at 14:16 | k.

6. září: Jose Cuervo Salon - Mexico City - MEXIKO

8. září: Teatro Caupolican - Santiago - CHILE

11. září: Teatro Vorterix - Buenos Aires - ARGENTINA

14. září: A Seringueira - Sao Paulo - BRAZÍLIE

20. září: Le Trianon - Paříž - FRANCIE

22. září: Le Phare - Toulouse - FRANCIE

25. září: FZW - Dortmund - NĚMECKO

27. září: Muffathalle - Mnichov - NĚMECKO

29. září: The Circus - Helsinky - FINSKO

Podrobné informace ještě nejsou známy. Je možné, že budou přidány další data a koncerty, ale kdo ví.

Tak to máte tak. Obdivuju je - koukněte na ty data... mají to tak rychle po sobě! *o*
Hodně fanynek je teď naštvaných a slyšela jsem i něco o tom, že teď píšou nemilé tweety Aoimu a Rukimu.
Byla jsem zklamaná, když jsem tohle viděla, ale zároveň jsem hned volala mamce, jestli si neuděláme výlet do Mnichova. Řekla mi, že je to trochu daleko a ať to řeknu tátovi... a to znamená jediný - NEŘEKLA NE!!! OwwwwO
I když je to tak daleko (618 km přesně), já se nevzdám a hodlám za to bojovat! Nechápu je, jak můžou nadávat Aoimu a Rukimu! To není jejich chyba, že my se tam nedostaneme... Udělali DEVĚT KONCERTŮ jenom pro nás a mají zabraný celý měsíc... Upřímně, už mi bylo řečeno, že si dělám zbytečné naděje, protože se tam stejně nedostanu, ale já se nevzdám!


Druhé kolo

29. march 2013 at 11:12 | k.

Jsem tu zas *ví, že sem nechodí zas tak často, ale ona se snaží*.
No, o fousek jsem postoupila do druhého kola se Shizayou ^^
Takže jestli bych mohla poprosit o hlas ^^

Photos - The GazettE [Aoi]

28. march 2013 at 17:53 | k.
jrockmakesmyday: Kokeshi Girl World on We Heart It - http://weheartit.com/entry/18892505/via/ProudSixthGun
Dobře, dobře. Rozhodla jsem se, že vám to tu zase budu spamovat obrázkama. Nevím proč, ale vždycky začínám Aoim... No, myslím, že to nebudu rozebírat. Zase bych chtěla obnovit aktivitu, ale nevím, jak se mi to bude dařit.
Tak co říkáte na Aoiho? :3

Grin.

27. march 2013 at 20:11 | k. |  KEEP CALM And Read My Diary

UPOZORNĚNÍ: V tomto článku se motá několik témat - autorka neprojde u maturit, protože se neumí držet jednoho tématu - autorka se rozhodla, že zkusí politiku.

image
Okey. Zase na blog dobře kašlu. Ale nevím, co mám přidávat. Vypadá to, že začnu přednastavovat články, když mě něco napadne... Uvidíme...
Děkuju všem, co si na mě včera vzpomněli! Udělali jste mi obrovskou radost. Ten prožitý rok pro mě je velmi speciální, protože jsem poznala svoje SB, začla blogovat a to největší - začala poslouchat j-rock, který to všechno asi ovlivnil nejvíc.
Vlastně jsem se tím začala ještě více odlišovat od mé třídy, ale jsem ráda, že se najdou holky, které mě neodsuzují - a zbytek o mně nic neví.. nebo aspoň dělá, že nic neví. Hodně často přemýšlím, proč vlastně poslouchám j-rock. Ale vždycky dojdu k jednomu - cítím v tom emoce. Když si poslouchám některý neasijský písničky, tak mi to přijde furt jedno a to samé. Třeba rap - když nerozumím textu, tak necítím vůbec nic. Ale j-rock - nemusím rozumět textu, ale přece jen mě písnička dokáže rozesmát, ale nejčastěji rozbrečet.
Moje sestřenice mi říká, že jsem velmi sociální typ a že se velmi snadno spřáteluji, když ji vyprávím, co se děje na ostatních blozích a jak jsem si psala se SB, ale to není pravda. Ve skutečnosti jsem hodně stydlivá a nedokážu promluvit ani na holku, kterou potkávám třikrát denně.. Ale já tu jsem a píšu si s vámi proto, že hledám lidi, se kterýma si rozumím a je mi s nima dobře. Posledních dobou tu proběhlo několik tříděních, o kterých však nikdo neví. Mám teď celkem dost neaktivních SB, kteří sem skoro vůbec nechodí, ale já jsem ani jednou neměla to srdce je smazat. Já už si vás prostě všechny nechám... Ani nevíte, jak mě těší, každý váš komentář. Už mám i papír, kde mám jména vás všech a za každý váš komentář tam přidám jedno srdíčko (ještě jich tam moc není, ale já doufám, že se to změní ^^). Mám vás všechny moc moc moc ráda a to jsem si uvědomila včera, když jste mi přáli k narozeninám. Jó lidi, už jsem patnáctka, ale furt jsem ta jedna a ta samá citlivá, bláznivá blogerka, která ráda píše dlouhý články (a slohovky >:D).
A kdo to nevěděl, tak si teď povinně zapíše do kalendáře, že Kokoušek slaví 26. března narozeniny! >:D Ne, dělám si srandu... ^^ Mám dobrou náladu *3*
Hoodně jsem přemýšlela o věcech v mým životě a došla mi jedna věc:

The GazettE - gif - Ruki

24. march 2013 at 12:04 | k.
Vůbec mě nezajímá, že jsem slavný. Stejně jen doufám v jednu věc...
že všichni můžeme v našich životech zažít radost. To je můj sen.
Prosím, nebojte se o nás. Občas si myslím, že jste otravní, ale...
Lidi, opravdu vás miluju. Na tomhle turné jsem se naučil, že vy jste naši nejlepší přátelé.

--------------------------------------------------------------
Podle mého zkoumání tímhle svým proslovem Ruki rozbrečel "pár set" fanynek. Co na to říkáte vy?

OH FUCK.

22. march 2013 at 17:48 | k. |  KEEP CALM And Read My Diary
No... pamatujete si, jak jsem psala, že budeme psát test na druhou světovou? No, psali jsme ho před prázdninami v úterý a bylo tam to, co probírali, když já jsem byla na semináři (taky inteligence - pošle vás na seminář a pak vás nechá napsat písemku, když jsem chyběla kvůli ní... Nevermind...). Takže to bylo celkem znát na výsledku - 4.
V to úterý nám řekla, že po prázdninách si napíšeme písemku na Česko během druhé světové. Ve čtvrtek přišla, že si máme schovat věci a vytáhnout papíry - no nezabít to.. Když jsme jí řekli, že říkala v úterý tak řekla: ,,Mně se to po prázdninách nebude chtít opravovat, takže si to napíšeme dneska.". Příklad toho, jak si znepřátelit celou třídu. Mimochodem, byl to ten den, kdy jsem furt brečela a ani hodina dějepisu se nevyhla vodopádům slz. A moje známka - 4.
Myslela jsem, že se zhroutím. Moje nejhorší známka za celý rok - A ROVNOU DVĚ! Když jsem přemýšlela, jak to říct mé drahé matce, tak jsem se dohodla s myself, že bude lepší jí to neříkat. Sama tvrdí, že chce slyšet jenom ty pěkný známky.
Ale na druhou stranu DOSTALA JSEM PRVNÍ JEDNIČKU Z FYZIKY ZA POSLEDNÍ TŘI ROKY!!!!! *------* Ten úchyl se musel fakt překonat, aby mi tam tu jedničku napsal xD. Plný počet bodůůůů!!! To je tak, když se na to učíte pět hodin!! Překonala jsem svůj rekord (15 minut - nejsem učící typ) :D jsem na sebe pyšná xD
To by bylo všechno ze školy - hodím vám sem gify, který jsem našla včera ^^ ... potom :D


17. března

17. march 2013 at 15:55 | k. |  KEEP CALM And Read My Diary

Samozřejmě - všechno do školy jsem si nechala na poslední chvíli image [teď se mi to dělat nechce tak to nechám navečer - popřípadě na cestu do autobusu (doufám, že si nikdo nevzpomněl na Debilní kecy studentů)] sice to batikování už mám napsaný, ale ještě mi chybí závěr, protože nevím, co tam napsat... Nemá někdo nápad? image
Konečně jsem přišla na to, jak se zachází s Tumblr image , takže teď si pěkně spamuju image Pokud si někdo pamatuje na animaci "Hell was full so I came back", tak ještě to není ani jeden díl a už má 169 notes...image No jo... lidi ví, jak mě potěšit ^^ kdyby se někdo chtěl podívat, tak je to tady.
Dneska jsem hledala animace malých netopírů (protože jsou strašně kawaii) kvůli mamce. Trvalo mi to 3 hodiny z toho hodinu a půl počítač ani nereagoval image. Když už se probral, tak zmizela myš. image Takový pocit beznaděje jsem ještě nezažila. Fuj, to bylo strašný image . Hlavně když vaše plocha je zaplněná obrázkama a povídkama, které by se neměly otvírat před desátou hodinou večerní image. A tak mi mamka řekla, že mi koupí nový. Po delší odmlce to do řekla a to její "k Vánocům" mi ještě teď zní v hlavě. Jako můžete si o mě myslet, že jsem magor, ale já vám to objasním:

- nabíječka je 10x obmotaná izolepou, aby byly spojený všechny kontakty a nabíjela
- repráky jsou nefunkční
- sluchátka jsou nefunkční
- nemůžu mít nainstalovaný chrome, protože to můj "zásunvý modul" nevydrží a spadne
- připojení k wifi musí být blíž jak 20 m
- operační systém mám Windows XP
- ve Photoshopu se při každým otevřením vymažou všechny brushe a z češtiny se přehodí na angličtinu
- při čtení mang déle trvá přepnutí stránky než její přečtení
- chvilku si musíte počkat, když chcete spustit animace
- na spuštění Wordu ani nemá cenu čekat..

to stačí, ne? Našla bych toho víc, ale myslím, že tohle je víc než dost. image
Dělala jsem Klarince layout, popravdě mě opustil veškerý grafický talent image, takže to dopadlo hůř, než jsem vůbec myslela, takže ho tu ani nebudu zveřejňovat, ale myslím, že vy při vší zvědavosti si to najdete sami...
Už mám v hlavě návrh na další layout, protože tenhle je tu nějak dlouho.image Stejně dopadne katastrofálně... image
No... rychle se blíží moje narozeniny. Zajímalo by mě, kdo si pamatuje to datum. (Tak Wojo, ukaž svou paměť >:D) No, půjdu vyřídit občanku... to dopadne. Navíc zítra píšeme písemku z chemie na deriváty úhlovodíků (jakdyby to s tím souviselo.)
Tak po týdnu zítra do školy. Děcká! My to zvládnem! Budem muset...