HELL YEAH!!!

11. may 2013 at 15:56 | k.

Hello Tak jsem tu zas po dlouhé době a přemýšlím, jak obnovit návštěvnost , protože mi dost klesla .
Ale nejdřív report z Majálesu! - Je to dost dlouhý... takže děkuju všem, co si to přečtou celé

Vezmeme to od začátku:
Samozřejmě při vystupování z autobusu nás přivítaly dvě skupinky čtvrťáků vybírajících peníze - poslední zvonění . A hned jsem byla o čtyři koruny lehčí. Pak jsme potkali další a další skupinky. No ale největší překvapení nás čekalo u vchodu do školy. Tam stála taky jedna skupinka a kdo nedal peníze, nešel dovnitř. Se dvěma kámoškama jsme mu každá daly čtyři koruny, ale mu to nestačilo, takže po chvilce vydírání jsme mu ještě přidaly . Tak nás teda pustil, ale - aby se neřeklo - nás tak trochu slil octem. JÁ MYSLELA, ŽE HO ZABIJU!!! Ale ho to prostě bavilo.
První hodinu jsme měli francouzštinu. Abych byla přesnější - MY TŘI jsme měli francouzštinu . Tak jsme se podívali na nějaký francouzský film a pustila nás o čtvrt hodiny dřív (ani nevíte, jaké to bylo překvapení! Většinou pouští o pět minut později!), tak jsme zalezli do studovny a četli jsme si klučičí přiznání (je to strašná sranda, jaký dělaj ti kluci prasárny, ale když jsem to tak sledovala, tak holky na tom nebyly o moc lépe...)
Pak jsme měli hodinu s třídní, takže jsme "nacvičovali scénku" (alá hádka na celou hodinu). Já to sabotovala a četla si klučičí přiznání a přemýšlela, jak nabarvím ty vlasy...
Pak jsme měli chvilku, než připraví pasování třeťáků. Tak jsem si řekla, že bych s těma vlasama mohla něco udělat. Poprosila jsem spolužačku a tak začla tupírovat. Nakonec to skončilo tím, že jsem seděla otočená k oknu, spolužačka tupírovala a spolužáci seděli na okně a sledovali to (evidentně je to strašně bavilo...). Jelikož jsem šla za Srdcovou královnu, vlasy jsem potřebovala obarvit na červeno, takže jsem si koupila červený sprej na vlasy. Spolužačka to protřepala a začla barvit. Všichni vytřeštili oči a jeden spolužák řekl: "Ty vole! Máš to oranžový!!". Když jsem se zeptala jak moc, tak mi řekl, že to je jenom trochu fosforový. Nah... Nevermind.
Na pasování třeťáků jsem šla se svou fosforovou lví hřívou. Každý na mě zíral a mně to bylo jedno. Nevím, jestli se dělává pasování třetáků všude, takže radši vysvětlím, o co go. Každý rok v den posledního zvonění u nás probíhá "pasování třeťáků". Pasují je čtvrťáci. Říkají tomu "zkouška dospělosti". Tady to rozdělím na dvě skupinky:
Oktávani vždycky pasují septimu. Je vtipný, že to dělají v těch kostýmech. Oktáva měla pár lidí převlečené za vojáky, takže z pasování udělala něco jako "Vojenský výcvik septimy". Kluci a holky měli rozdílnou rozcvičku, během které byli průběžně postříkáni studenou vodou nebo octem (popřípadě na ně vychrstli celý kýbl. No, dávali jim celkem zabrat. Pak holky měly za úkol oloupat brambory pomocí příborových nožů. Kluci mezi tím dělali.. jak to říct... na zemi byly naskládány vedle sebe dvě řady pneumatik a oni tím probíhali a mezitím je znova polévali studenou vodou. Pak museli podlízat pod provázkama, které byly celkem dost nízko a na zemi byl vysypaný led. Během toho na každého z nich vysypali jeden balíček mouky, postříkali octem nebo co to bylo, atd. Pak to samé dělaly holky, akorát dvě poslední dostaly dvojnásobnou várku plus jim ten led vysypali za tričko. No, a pak je pasovali tím stylem, že jeden voják držel meč a zařval "TÍMTO TĚ PASUJI...!!!!!" a vedle něho stál kluk v převleku čarodějnice (měl úplně úžasnej kostým! Vypadal jak ta čarodějnice ze Shreka, akorát měl bílej make-up), který vždycky řekl do megafonu: "na maturanta~!" bylo to strašně vtipný.
Čtvrťáci to vzali trochu jinak. Vzali dlohou fólii, kterou položili na zem a na to našplíchali jogurt, sirup, strouhanku a pak něco víc tekutýho, ale nevím co to bylo. Každý třeťák měl odpovědět na otázku (kterou si vylovil z misky plné červů) a když odpověděl špatně a nebo neodpověděl vůbec, tak to musel vzít přes fólii. Správně odpověděla jenom jedna holka, které teda jenom do vlasů nasypali strouhanku a polili octem... Ostatní museli po té fólii udělat kotoul a pak se plazit a oni na ně mezitím lili různé to svinstvo.
Věděli jste, že..:
... pijavice má 32 mozků?
... faraon Ramesses II. splodil za svůj život 162 dětí?
... cvrček má uši na nohách?
... víc si toho můj mozek nezapamatoval?
Průvod trval možná až moc dlouho. Nebo to bude tím, že mi boty rozedřely obě paty až do krve. Scénku jsme jakž takž přežili a byla to celkem sranda. Myslím, že tohle byl zatím ten nejpovedenější Majáles. Měli jste vidět kluka, co šel za Zemana!! On byl úžasnej! Já jsem z něho smíchy brečela!
Jelikož králem Majálesu byl ředitel pivovaru, tak jsme dostali nealko piva. Já měla limetkový . Jsem ráda, že se na to půlka třídy vykašlala, protože jsem si to s těma, co šli, užila a taky proto, že by na mě potom to pivo nevyšlo ..
Když jsem přijela domů, tak jsem se rozhodla udělat něco s těma vlasama. Přesně tak, s tou svou hřívou jsem prošla celou Litovel a jela tak autobusem a vlakem (ještě s tou flaškou v ruce). Lehla jsem do vany a ležela tam tak hodinu... Byla to celkem sranda koupat se v červené vodě ... Měla barvu dětského šampaňského a pěna z vlasů byla růžová jako jahodové frappé. Sice jsem pak musela vyčistit koupelnu, ale co už.

Mamka objednala na dnešek focení (NENÁVIDÍM FOCENÍ), takže jsem ráda, že pršelo a musela to zrušit.
Hm.. toť nejspíš vše
 

1 person judged this article.

Comments

1 j-vip | Web | 11. may 2013 at 18:15 | React

ako vidím, tak si si to užila :) Ja by som ho za ten ocot asi zabila :D :D a to s tou vaňou poznám :D :D :D baby mi v tábore nafarbili vlasy zospodu sprejom a ja som sa v sprche zlakla, že kde mi preboha tečie krv :D :D tá voda bola tmavočervená :D :D

2 Diza Elstron Hitsunaki | 11. may 2013 at 21:40 | React

Tak to byla celkem prdel,ne?:DDD Jako takovýhle vydírání o prachy a ještě takhle polít octem...brr >.<

3 Hikari-san | 13. may 2013 at 14:58 | React

přečetla jsem si to celý a je to bezvadnýýý!!!!!!!!!!! u nás na škole tenhle rok poslední zvonění vůbec nebylo, nechápu to, máme debilní školu :(
ale pasování třeťáků je parádní, u nás se nikdy nic takovýho nedělalo, ale mohlo by ^^

4 ~Rea | Web | 21. may 2013 at 17:10 | React

ja by som do tých loptičiek takto neskákala, lebo malé deti doň zvyknú ucikavať a horšie veci...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama