SB, are you there? Q^Q

18. may 2013 at 20:41 | k.
Prosím. Tohle jsem měla v plánu už hodně dlouho, protože jsem si všimla, jak mi klesla návštěvnost a ubyly komentáře. Strašně mě to mrzí, protože se teď snažím obíhat skoro každý den a tolik SB se tu ani neukáže. Kdybych byla hnusná, tak bych začla vyhazovat, ale to by mi tu skoro nikdo nezbyl. Dneska jsem zažila strašný pocit beznaděje, když jsem přišla na blog a podívala jsem se na návštěvnost, kde se mi vysmívala trojka. Co mám ještě udělat? Tento týden jsem několikrát oběhla všechny SB. Snažím se přidat článek pokaždé, kdy můžu. Zvládla bych přidávat články i čtyřikrát denně, ALE K ČEMU BY MI TO BYLO, KDYŽ BY SI JE VŠECHNY PŘEČETLA JENOM MELL, KTERÁ MÁ JEŠTĚ K TOMU POZASTAVENO? To vás to tu tak nudí? Nebo v čem je problém? Co mám dělat? Každý svůj předchozí blog jsem zrušila kvůli tomu, že tam chodilo minimální množství lidí. Tady to už hrozí taky, ale s rozdílem, že bych s blogováním nadobro skončila. Příští týden bude mít blog výročí jednoho roku. Možná ho zruším na výročí. Já nevím lidi, ale psát si články pro sebe mě nebaví... Na to mám twitter, nebo si můžu založit deníček...Takže, na tohle třídění mám patent (jak psala Mell), takže ho pořádám celkem často, protože si myslím, že byste měli vědět, jak vás vidím jako SB. I když na něj mám patent, tak článek udělám podle třídění, které dělala nedávno Mell, protože se mi to tak líbilo (snad to nevadí). Chtěla jsem to vydržet do měsíce, ale dneska odpoledne jsem se málem rozbrečela, takže jsem to nezvládla. Pokaždé, když jste se zapisovali mezi mé SB, jsem tam měla podmínku "2 komentáře týdně". Teď jsem to předělávala, protože jsem byla ráda aspoň za jeden komentář týdně, ale stejně se tohohle pravidla držím. Takže každý by měl mít minimálně 5 komentářů (protože je sobota - kdybych vydržela do zítřka, tak by to bylo 6). No tak se na to podívejte:

Legenda:
jméno~ pixelka ( - zhoršení; - zlepšení; - stejné) počet komentářů pozastavení vzkaz


Mell~ ❤ (9) \ pozastaveno 13. 5. - 31. 5. \Příjde mi strašně ironické, že i když máš už skoro týden pozastaveno, tak pořád vedeš u mě v návštěvnosti. Bez tebe by to tu umřelo. Děkuju moc
Saki~ (6) \ pozastaveno 11. 5. - 18. 5. \ Co já bych bez tebe dělala? Teď jsi byla na týden pryč a i přesto ses u mě stavila. Pokaždé se těším na tvé komentáře, tak doufám, že nezačnou ubývat
Rukia & Rangiku~ ❤ (1) U vás je to naprosto jasné - maturity. Jste úžasné SB a já vám držím palce.
Hikari~ ❤ (5) \ pozastaveno 6. 5. - 14. 5. \ Děkuju moc za každý tvůj komentář. Jsem ráda, že sem chodíš.
Jesse~ ❤ (1) \ pozastaveno 27. 4. - neurčito \ Máš pozastaveno už dřív, než jsem já ukončila pozastavení, ale stejně ses tu objevila. Děkuju
Reita~ (5) Tak tady je to jednoduché. Svádím to na sebe, protože mi přijde, že tě nějak zanedbávám. Omlouvám se, už pracuji na nápravě.
Naomi~ (6) \ pozastaveno 2. 5. - 4. 5. ; 8. 5. - 15. 5. \ Zlatíčko, strašně jsem si tě oblíbila
Adrin~ ❤ (7) My dear~! Thank you for comming here! A prosím, nepřestávej.
Shandris~ (6) Opravdu tě obdivuju. I když přidávám tak strašně málo článků, které tě zajímají, tak stejně jsi mezi mými top komentujícími. Děkuju.
Michi (0) Nevím, jestli to mám brát, jakože máš pozastaveno... Ale byla bych ráda, kdybys sem občas zašla...
Danyla & Kikio~ (5) Vím, jak to máte, takže jsem ráda za těch pět komentů. Děkuju moc.
Yejunie BLOG NENALEZEN - Tohle mě opravdu dostalo....
Beepinka~ (7) Děkuju. Jsem ráda, že jsi tu častěji.
Dizinka~ ❤ (3) Každý tvůj komentář mě potěší, ale byla bych moc moc ráda, kdyby jich bylo víc... (+ abych ti zkazila radost - zlepšila ses kvůli tomu, že hodně lidí kleslo - jinak jsi na tom hůř..)
Klarinqa~ ❤ (3) Klariiiii... čekám na to rozjetí vlaků. (+ abych ti zkazila radost - zlepšila ses kvůli tomu, že hodně lidí kleslo - jinak jsi na tom hůř..)
Rea (0) Promiň, ale nové SB většinou bývají nejaktivnější...
Penny (0) \ pozastaveno\
Amy (0) nezvěstná
Kesie (0) \ pozastaveno\
Alex & Green~ ❤ (4) Jsem ráda, že jste zpět!

Moje top SB

Mell
- strašně ráda chodím na tvůj blog. Hlavně proto, že pokaždé, když přijdu, tak najdu nový článek, který má hlavu a patu. Víš, co máš přidávat, a snad nikdy ti nedojdou nápady. Jsi velmi dobrá SB, a proto tě obdivuji.

Adrin
- Shledávám tě za velice zajímavou osobu. Přišla jsem na to, že k sobě máme blíž, než jsem očekávala, a jsem strašně moc ráda, že i když nejsi na blogu, tak u mě zůstáváš aktivní.

Beepinka
- Jak psala Mell - z tvého blogu vychází nějaká energie, která mě pohltí a dokážu se naladit na stejnou vlnu s tvými články. To samé platí o komentářích - vždycky mě dokážou potěšit.

Aktivní SB
Saki
Naomi
Shandris
Hikari
Reita
Danyla & Kikio

Rozjíždějící se SB
Alex & Green

Málo aktivní SB
Wojo
Dizinka
Klarinqqqa

Pozastavené SB
Rukia & Rangiku
Jesse
Penny
Kesie
Amy Northman

Neaktivní SB
Rea
Michi

Skončila
Yejunie

Nové SB
Carter - 17. 5.

VŠICHNI VYPLNÍ:

1) Mám zrušit blog? (ano/ne + proč)
2) Jak často sem chodíš + jak často komentuješ?
3) Mám přidávat denně víc článků - budete je komentovat?

+ Málo aktivní + neaktivní SB vyplní:

3) Důvod malé aktivity (škola je chabá výmluva - já mám klavír, jógu, domů přijedu brzo jenom v pátek a stejně obíhám) :
4) Budeš sem chodit častěji? + jak často:
5) Chceš být vůbec SB?:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Naomi | Email | Web | 19. may 2013 at 9:43 | React

1. ať tě to ani nenapadne, pokud to uděláš, tak tě zastřelím!!! to mi věř :D
2.Achl, zlatíčko, tvůj blog mám děsně ráda :3 chodím sem co nejvíce můžu, mám teď jakse blbý comp, takže chodím jen k těm co to má cenu, k tobě chodím asi tak, o víkendu nebo když se dostanu na počítač, tak to mám i u ostatních SB...komentuju, ke všemu co si přečtu, to je vlastně všechno, komentuju tvůj blog děsně ráda, máš zajímavé články, a hrozně by mne mrzelo kdybysi blog zrušila....
3. klidně si přidej 5-6 článků, ale ostatní určitě okomentuje jen ty nejnovější. Stačí kdybys přidala 1. ráno  1. odpoledne a 1 .večer ale shrnutí za celý den, tak to já někdy dělávám, A dokážu ocenit když se někdo podělý o své denní zážitky což ty děláš, takže ti to nemůžu vytknout, já ti to okomentuju ráda, nebudu se nutit, seš zábavná, ráda to tu u tebe komentuju, takže ano, okomentuju to :D

2 Carter ツ | Email | Web | 19. may 2013 at 11:19 | React

1) Ne, protože mě taky chvilkama klesala návštěvnost na 10 lidí na den, ale třeba když jsem přidala článek tak hned to šlo výš.. Máš krásný blog, takže opravdu netuším proč sem nikdo nechodí.
2) Jsem tvoje nové SB, píšu komentáře pokud mě to zajímá, pokud ne tak si to přečtu ale nekomentuju
3) Já určitě budu, ale jak už jsem psala u 2)... Zajímají mě tvoje články, takže klidně pokračuj a prosím, nekonči. :(

3 beepinka | Web | 19. may 2013 at 12:02 | React

Nejprve chci napsat,že tě plně chápu..chápu ten pocit a to,proč ses k tomuto článku uchýlila. Mrzí mě,že sem nechodím tak často,jak bych chtěla,ale nestíhám to :o/ a za to se omlouvám. Nicméně jsem ráda,že se zde moje aktivita zlepšila =3!! :) A neskutečně moc mě těší,že jsem mezi tvými top sb♥ :´) ani nevíš,jak moc mě to potěšilo,když jsem tam viděla svoje jméno :3!! :´) Velmi mě těší,že tě můj blog vždy příjemně naladí,že to tam působí příjemně!!:3 =) a že moje komentáře jsou taky potěšující !:)

1) Rozhodně NE! Velmi by jsi mi tu chyběla..chodím sem moc ráda!! jen jak jsem psala,moc to nestíhám:o/ bohužel fakt ne tak často,jak bych chtěla :o/
2) vždy ,když přijdu,tak komentuji=3..a řekla bych,že v nejhrošim je to alespoň jedno do týdne...vim,je to málo ://
3) Více článků....mmmm nevím,myslím,že za den třeba jeden bo 2 články je ok a je to v pohodě :)!

4 Rukia & Rangiku | Email | Web | 19. may 2013 at 13:35 | React

1. to je niečo, čo by si sa nemala pýtať nás, ale samej seba, pretože ak ťa to baví, tak ho neruš a nízky počet komentárov by ťa nemal odrádzať. Na druhú stranu, ak to robíš vážne len pre komentáre, tak to nemá zmysel, blogu sa musíš venovať pre seba a preto, že ťa to baví ;)
2. ako už vieš, momentálne je našou prvoradou prioritou zvládnuť maturitu a voľný čas trávime hlavne učením, takže všetky SB obehávame málo alebo vôbec a naše články na blogu sú všetky prednastavené. Ale keď skončia maturity, rady by sme to rýchlo napravili :)
3. to zas netreba preháňať, tvoj blog sme pozerali, návšetvnosť je možno nižšia, ale komentárov máš viac ako my :) Možno by bolo dobré venovať sa niečomu konkrétnemu, čo budeš pridávať a čo bude ľudí baviť, napríklad daj denne jeden článok, ale venuj ho napríklad The Gazette (aj keď tých moc nepoznáme) alebo nejakému anime (čo by nás viac potešilo). A s nízkou návštevnosťou si nerob starosti, blíži sa koniec roka, takže zrejme aj ostatní sa musia učiť, nielen my :)

5 Saki-san | Web | 19. may 2013 at 19:39 | React

Opovaž se zrušit blog! Jinak za tebou osobně přijedu a donutím tě, abys ho zase obnovila! Já vím, jaké je trápení s SB, kdo to nezažil, tak je nějaký Bůh… Já poslední dobu četla asi…dva tvoje články? Ale ano je to zaviněné tím, že jsem byla na Slovensku. Ale jinak si přečtu cokoliv, co napíšeš, tak jako vždycky, snažím se komentovat, ale někdy mi to prostě nevyjde. Nikdo není svatý že? Ale jak tak procházím ten tvůj srdíčkový seznam…tak si říkám, proč mají vůbec šanci u tebe? Uvědomují si vůbec, jak jim na tobě záleží, že děláš všechno, abys je nějak potěšila článkama? Vím…je to moc těžké, člověk se snaží a co z toho má? Já když už fakt nevím coby, tak se najednou zjeví dva komentáře od SB, které jakoby…odpustí těm ostatním. Ale pokud už fakt nevím, jak dál, vždycky si připomenu jedno úžasné moto, kterým se řídím. Je jich víc, ale já ti napíšu aspoň pár:
Když uskutečňuješ své úmysly, najdeš falešné přátele a skutečné nepřátele. To nevadí. - Uskutečňuj je!
To, co jsi léta budoval, může být v okamžiku zničeno. To nevadí. - Buduj!
Dej světu to nejlepší ze sebe a bude tě častovat kopanci. To nevadí. - Dej to nejlepší ze sebe!

Moje nejoblíbenější, které si vždycky musím připomenout, když jsem extra naštvaná na SB:
Člověk je nelogický, nerozumný, sobecký. To nevadí. - Miluj ho!
Asi proto dám vždycky šanci. Dát šanci každému novému dni, aby byl ten nejkrásnější. Přesně tak, každý nový den, když se dívám na blog, dávám SB novou šanci na zlepšení.
Myslím, že je zbytečné, dávat víc článků, když je lidi neumí dostatečně ocenit. Já třeba dávám článek, až u minulého budou tři komentáře.
Ale nechci tady ze sebe sypat nějaké moudra, sama nejsem dokonalá.

6 Danyla | Web | 19. may 2013 at 20:36 | React

Tak u nás tiež o dosť klesla návštevnosť a nechápem prečo každá sa vyhovára na školu akoby som ja do žiadnej nechodila. Úplne ťa chápem. No tiež som rozmýšľala nad triedením SB ak sa to nezlepší. No dúfam, že blog nezrušíš. Ja sem chodím naozaj veľmi rada asi tak 2-3 krát týždenne.
1. NE!!! Tvoj blog patrí k mojim naj! Neopováž sa ak sa mi bude dať tak sem budem chodiť aj každý deň! A to sa mi bude dať takže čakaj komentáre ku každému článku! :)
2. Už som písala že 2-4 krát do týždňa
3. myslím že 1 článok za deň úplne stačí  ja sem budem ak chceš chodiť každý deň keď mám 3 blogy ktoré sú moje naj a som schopná tam ísť niekoľkokrát denne tak prečo nie sem. Tvoje články mám rada :)

7 Adrin | Web | 20. may 2013 at 13:08 | React

Hele!!!!!
Jako, rušení nebude, chápu, že malá návštevnost dokáže nakrknout, ale neruš blog... upřímně, já na tom nejsem líp, ale mohu si za to sama xDDD, jako,....... obě víme proč, že za to celé může jen a jen moje lenost xDDDDD
Snad to období malé návštěvnosti nějak přetrváš, ale neboj!! Já tu budu! xDD FOREVER HERE!! xDDD
Teď budu muset okomentovat upe celé všude atd... já se vyhoupnu UPE nahore! xDD Věř, že já se ještě zlepším ze 7 srdíček!! :3 Já se tak budu snažit... i aktivitu na vlastním Blogu, což... což bude vidět xDD, snad xD, plus píšu AJ povídku.... další... a bude jich ještě dost, budu ráda, když si je přečteš, až je dokončim xD, šak to tě do té doby budu ještě hodně otravovat na Blogu a Skypu a Facebooku... no, uvidíš!! xDDD A teď se vrhneme na ten "vyplnění xD"

1) Mám zrušit blog? (ano/ne + proč)
NE, protože mě to tu baví, a snažím se číst, a číst! :333 Mám to tu ráda :33
2) Jak často sem chodíš + jak často komentuješ?
Chodím na nové články, komentuju na nové články, pokud tu teda jsem!! xD V jiném připadě budu chodit opět denně x3
3) Mám přidávat denně víc článků - budete je komentovat?
Přidávej, jak se ti hodí! :3 Ale já komentovat určitě budu :3 Nikdy, že ne! :3 Já budu xDDD

+ Málo aktivní + neaktivní SB vyplní:

3) Důvod malé aktivity (škola je chabá výmluva - já mám klavír, jógu, domů přijedu brzo jenom v pátek a stejně obíhám) :
Lenost..... lenost je ten poštvanej důvod... ale já se zlepším xD ... a pak ještě, že se občas učím zemák a chemii xD, jednou (ano, JEDNOU) to byl i přírodopis xD
4) Budeš sem chodit častěji? + jak často:
ANO! budu sem chodit častěji! :3 Slibuju! (už po několikáte) ale já se budu na mou duši snažit... snad Denně x3
5) Chceš být vůbec SB?:
ANO!!!! ANO CHCI!!!!! :3 Prosíím :3

8 Reita | Web | 20. may 2013 at 21:20 | React

1) Mám zrušit blog? (ano/ne + proč):NIEEEEEEEE !!!! zblaznila si sa ved tu je to super mám rada tvoje članki a všetko ostatné. to že tu nemáš veľa komentov a naštevnosti nie je tvoja vina v poslednej dobe si každý opravuje známki a tak nemá veľa času na blog a obiehanie len blog neruš ja ta mám hned ako prvú sb v zozname aby som na tvoj blog mohla isť no v poslednej dobe mám veľa školi goomene
2) Jak často sem chodíš + jak často komentuješ?chodím tu raz za den komentujem vždi ked máš noví članok ak niekedi niečo vynechám je to preto že niesom doma a som na tablete
3) Mám přidávat denně víc článků - budete je komentovat?mne by stačilo aj dva tri za den v podstate ja vždy iba jeden kôli nedostatku nápadov XD

9 Hikari-san | 21. may 2013 at 15:29 | React

Já vím, že jsem se zhoršila a moc se za to omlouvám, nejprv sem měla pozastaveno a pak zase školu, tréninky v Praze atd. ale hned dneska, když mám volno sem letím :*

1) Mám zrušit blog? Ježíš nee!!!! Mám ráda tebe (to co píšeš, tvoje historky) tvojí grafiku (tvoje dokonalý dessy se kterýma jsi mě hodně inspirovala), můžu tady koukat na beautiful sexoše *___*, prostě tě žeru a nechci abys končila!!!!
2) Jak často sem chodíš + jak často komentuješ? Je to hrozně relativní... hlavně teď, ke konci roku, když se finišuje to bude s každým těžký, určitě blog neruš kvůli návševnosti, o prázkách se zase všichnu zmátožej :) ale teď k tomu komentování, přijdu sem někdy třeba jen jednou za 14 dní, ale snažím se okomentovat vše, co jsem neviděla a dohnat to, protože mě to zajmá tak to pak vždycky vezmu jedním šupem :)
3) Mám přidávat denně víc článků - budete je komentovat? Klidně zlato, já to zkouknu vždycky! Ale udělej to podle času a podle nálady, když se ti nebude chtít, nepřidávej prostě nic, kdo tenhle blog má rád, počká si na ně :)*

10 ~Rea | 21. may 2013 at 16:52 | React

1. NIE! Pretože je to super blog, ďalej ti napíšem
2. zatiaľ som nebola moc aktívna vysvetlím
3. ja sa každý deň nedostanem na PC... ale vždy keď budem tak budem komentovať
4. PC nepatrí mne... ja svoj počítač nemám... mám maminu a ona ju potrebuje... mala som prijímačky ani na facebook, nikde som nechodila... musela som sa veľa učiť, to je dvovod.. som prijatá a budem naozaj aktívna.... uź sa to nestane
5. áno chcem byť... naozaj chcem byť, naozaj prosím príjmi moju najhlbšiu omluvu...

11 Shandris | Web | 21. may 2013 at 19:28 | React

1.Nemyslim si, že by si mala rušiť blog ja som bola vždy rada aspoň za 3 komentare v článku aj keď som napr mala 8 ludi za den pamatam na tie casy, a teraz mam aj 30 a stale mam komentare rovnako takze pytam sa, k comu ti je vela ludi ked aj tak nekomentuju?:D hlavne ze SB zanechaju nie? ak teda zanechaju :)) Podla mna b ybola blbost rusit taky skvely blog ako mas kvoli navstevnosti :)
2.obcas chodim aj kazdy den aby som bola v obraze a nic mi neuniklo, obcas pomenej a komentujem uff...ja nwm ako casto mozno tak 2x do tyzdna? a vtedy komentujem viac clankov :)
3.kazdy nema cas chodit kazdy den na net a keby davas aj 3 abo viacej clankov za den a niekto by prisiel o tri dni neskor na tvoj  blog tak nwm mal by toho hodne co ma komentovat :D no to zavisi od teba:) ja som bola spokojna tak ako to je teraz :)

12 Diza Elstron Hitsunaki | 25. may 2013 at 15:05 | React

3) Důvod malé aktivity (škola je chabá výmluva - já mám klavír, jógu, domů přijedu brzo jenom v pátek a stejně obíhám) : No tak týden jsem tu nebyla protože naši byly v Římě a já byla u kámošky kde jsem neměla přístup na internet,jenom zřídka a to se fakt nešlo dostat nikam >.< Další je škola,chápu chabá výmluva ale já si potřebuju zlepšit známky a když každý den se dostanu domů ve čtyři,pět někdy i v osm večer a ještě se pak učit,je to těžký :// Teďka se snažím být zase aktivní ale jde to prostě težko.
4) Budeš sem chodit častěji? + jak často: Budu se snažit sem chodit častěji,neřeknu ti jak často protože to nevím,nevím jak se bude odehrávat můj dosavadní tango tanec se školou a celkově se vším ale budu se snažit co nejčastěji.
5) Chceš být vůbec SB?: Jasně že chci *^* Mám tě strašně ráda a je mi moc líto že nemám tolik času kolik bych na tebe chtěla mít :///

13 ~Rea Kimi no ♥SB | Web | 26. may 2013 at 18:00 | React

a ináč asi ti neukazovalo, ale ja som ti písala komenty... vtedy čo si mala pozastavený blog som ti písala, že cháepm atď... a som ti písala...ten čas čo si tu nebola, som využila, a potom keď už som videla že si dla toto Sb are you there už som tu skoro každý deň.. :D ... nechcem ťa stratiť :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama