June 2013

Fuck school! :*

28. june 2013 at 21:08 | ~//:☢ ❝ Y U U C H I ❞ |  KEEP CALM And Read My Diary

Dneska už oficiálně všichni udělali škole pápá. Já už dělala pápá včera. Tohle je to, na co se všichni těšili. JSOU TU PRÁZDNINY! Doufám, že aspoň trochu vyjde počasí. Já mám hned celý červenec (každé pondělí a středu) rehabilitace. Ale ani mi to moc nevadí... Co už. Člověk si zvykne. Máte něco v plánu vy? Určitě jedete někam na dovolenou nebo na tábor. My jedeme k dědovi do Děčína a asi to trošku objedeme. A možná pojedeme na Slovensko do Bešeňové. Ale to je prý jenom velký MOŽNÁ. Tak uvidíme.
Další věc je vysvědčení. Pamatuju si, že to bylo vždycky hodně sebevražd, atd. Že jim to za ty známky stojí. To já to mám úplně na háku. Letos jsem dopadla se třema trojkama. To byl ještě měkej náraz. Byla to matematika, dějepis a chemie. No comment. Ha? Ha? A co vy? Pochlubte se!
Takže jsem teď na dva dny byla u babičky a byl tam se mnou i malý bratránek, který zítra oslaví dva měsíce. Musím říct, že to byla sranda. Vzala jsem si ho tak, že ležel zádama na mým břichu. Víte, jak se v BILLE sbírali ti plyšáci ovoce a zelenina? Tak jsem vzala tu jahůdku. Chvíli se na ni jenom díval, a pak na ni začal i chytat. Já jsem ho pak chytla za ručičku a začla jsem bušit do té jahůdky (ano, už od dětství vychovávám k násilí) a dělala jsem u toho "bá bá bá bá ba!" a on se začal smát takovým tím úžasným dětským smíchem. Ještě nikdy jsem to nezažila live, takže jsem to dělala pořád dokola a on měl úplný záchvat smíchu. Nakonec jsem se smála i já, a pak jsem zavolala i babičku a všichni jsme se strašně smáli. Jeden smích dítěte dokáže rozveselit celou rodinu... Na tohle jen tak nezapomenu.
No! Technicky vzato bych tu měla teď už být. Takže chci vědět, kdo je přítomen a kdo ne. Takže kdo je zde, stačí napsat:
Blog
Jméno
Víc to rozebírat nebudu, tak pěkný začátek prázdnin!

OMG! Horkooooo!!!

20. june 2013 at 21:00 | ~//:☢ ❝ Y U U C H I ❞ |  KEEP CALM And Read My Diary

Boží animace <3

Ano, jsem tu. Mám pocit, že umírám. Asi chcípnu. Takový vedro!
Dneska jsme měli první dvě hodiny tělocviku. Výborně. Byli jsme venku na tom pařáku a hráli volleybal/přehazovanou na písku. Fakt, potíte se jak prasata celý dvě hodiny. Díky tomu úžasnýmu chytání, kdy padáte na zem, máte ten pitomej písek úplně všude.
Pak jsme měli francouzštinu. Kdo by to kdy byl řekl, že se naše drahá paní profesorka nad námi slituje? Dokonce nás pochválila, že jsme se obtěžovali si donést učebnice. Takže nám pustila video s francouzskými zámky.
Matematika. Dokonce i ta nejpřísnější profesorka, co snad na našem gymplu existuje, nám dovolila se v hodině jednou napít! Dokonce nás pustila i dřív. No já jsem čuměla. Navíc jsme končili po čtvrté hodině, protože byla porada.
Pak jsem hodinku strávila s kámoškama v cukrárně. Technicky vzato na terase před cukrárnou. Vypily jsme ledovou tříšť a já, ještě furt těžce dehydratovaná, jsem si dala dva kopečky čokoládové zmrzliny, kterou jsem jedla celou cestu na nádraží, protože se to do mě nevlezlo...
No, cestu vlakem nebudu komentovat. Možná cesta z vlaku, kdy jsem šla pět kiláků pěšky domů přes pole. To bylo vedro! Takže hned, jak jsem přišla domů, jsem se rychlostí blesku převlíkla do plavek a skočila do bazénu. Taková úleva.
Oznamuji vám, že čtu Andělé 2 - Muka. Recenzi na Andělé 1 - Pád jsem kdysi dávno přidávala na minulý blog. Musím říct, že té holce závidím a zároveň ji lituju. Kdo by nechtěl přítele, který vás miluje už nějaké to století? Kdo by nechtěl přítele, který je anděl a jenom kvůli vám porušil nebeská pravidla a byl odkázán, aby žil na zemi? Jasně. To, že pokaždé, když se políbila, tak umřela a za sedmnáct let se objevila zase někde jinde, je taková menší náhodička. Neřešte mě, každou knížku strašně prožívám...

Back, maybe...

17. june 2013 at 19:46 | ~//:☢ ❝ Y U U C H I ❞ |  KEEP CALM And Read My Diary
Už to tak bude. Vracím se zpátky. Moc se omlouvám za tu skoro-jeden-měsíc-trvající pauzu. "Snažila" jsem se dohánět, i když se mi to moc nepovedlo. Co si budeme vykládat. V sobotu jsem seděla 7 hodin u stolu a psala biologii. Při dopsaní jedenácté stránky jsem si řekla, že teď už na všechno z vysoka ser... kašlu. Takže jsem zpátky!
Na ten layout se nedívejte, byl to jenom takový úlet, který jsem ani nedokončila, protože mě chytla depka za pačesy. Prostě už nemám žádný nápady. Tak jsem si objednala layout. Protože psala, že toho má teď hodně a navíc myslím, že těch objednávek má celkem dost, nevím, kdy ten design bude, nebo jestli vůbec bude. No, nechám se překvapit. Pak už si sama budu dělat jenom takový ty banerky a jiný kravinky, protože mi to fakt nejde.
Hm? Co dál. Mám velmi vtipnou zprávu. Moje nabíječka ZASE dopracovává. Snažím se tátu přemluvit, ať mi koupí novou, ale kdo ví jestli. "Na Vánoce dostaneš nový notebook..." LOL! Ta nabíječka teď nabíjí jenom v jedné poloze, kterou ještě hledám půl hodiny, a má to vydržet do Vánoc?! To ani náhodou!
Dobře, začnu zase přidávat Gazefakta, ale budu muset zjistit jeden Gazefakt.. nevím, co tím chtěl básník říct (tím básníkem myslím našeho neodolatelného bubeníka Kaie, protože vyluštit z jeho slov to, co měl doopravdy na mysli, je vskutku oříšek...).
Za tu dobu, co jsem tu nebyla jsem přečetla stráááááááášně moc mang (especially yaoi), takže KDYŽ SE MI BUDE CHTÍT, začnu přidávat recenze (le mexická vlna imaginárních yaoi fanynek). Teď už nemám co číst - to je taky jeden z důvodů, proč jsem se sem vrátila.
Jinak, jsem ráda, že sem někdo chodil i když jsem tu nebyla :3 Potěšili jste mě, zlatíčka <3

Aaaaaaaaaaaaaaaagrh!!!

2. june 2013 at 21:54 | ~//:☢ ❝ Y U U C H I ❞
Lidi, mám strašnej fofr. Včera jsme měli návštěvu, která se roztáhla na celý den. A dneska jsme byli celý den u dědy, protože babička je v nemocnici.
V té chvíli mi došlo, jaký by to byl příšerný pocit, kdyby tady nebyla. Strávila jsem u ní celé dětství a nikdy jí nic nebylo. Prostě tohle bylo poprvé, co jsem slyšela, že je v nemocnici. Strašně jsem se o ni bála. Když v sobotu teta volala, co se stalo, tak to byl pro mě příšerný šok.
Den předtím jsem s ní byla, smála jsem se s ní a ona mi říkala, jak je strašně ráda, že může trávit čas se mnou a s Tomáškem (můj měsíční bratranec), když je teď už v předčasném důchodě. Já ji chápu. Když jsem se já narodila, bylo jí 43, chodila do práce a měla málo času, takže mě skoro vůbec nevozila (jak já tomu malému capartovi závidím!! xD) a teď si to může všechno v klidu vychutnávat.
A pro dědu to musí být taky těžké. Vždyť jsou spolu tak dlouho. Babička mu každý den vařila, byla vždycky doma, když on přijel z práce. A teď? Jaký to musí být pocit, když po 37 letech usínáte sám?
Ani nevíte, jak se mi ulevilo, když jsem přijela do nemocnice a viděla, že je babička v pořádku - vypadala stejně jako normálně.
A teď vůbec k tomu, proč se babička dostala do nemocnice. V poslední době má celkem problémy s otoky. Často jí otekl ret a jednou dokonce i trochu půlka tváře. Ale v pátek v noci jí otekl krk a ona nemohla dýchat. Jsem strašně šťastná, že už je v pořádku a zítra ji pustí domů.
No, vypadá to, že budu k babičce a dědovi jezdit častěji. Já se tam prostě cítím jako doma (akorát, že doma je wifi -.-) a tak tam budu jezdit každý pátek.
A teď k bratranci. Myslím, že jsem se o něm ještě moc nezmiňovala. Je mu měsíc, a je úplně nádhernej. Pořád dělá grimasy a kouká kolem sebe. Jsem ráda, že mi ho teta hodně nechává. Myslím, že je to taky proto, že mamka se k němu chová příšerně. Furt na něho šišlá a piští... Ona miluje děti, ale fakt to přehání.
Děda je taky strašně rád, že ho má. Taky si ho užívá stejně jak mě, když jsem byla malá. A už vymýšlí přezdívky. V tom je děda mistr. Třeba já a ségra jsme Mufničky (mufna je z němčiny "nátrubek" xD) a všechny ženský, kterým něco nejde (většinou je to řízení aut), jsou kramle (to je nějaká trubka k záchodu)... Ano, můj děda je instalatér xD
A Tomášek je Terorista, protože je vychanej jak mraky a děda tvrdí, že zachvilku tetu vycucne. A pak mu někdy říká Čulibrk (... to mu myslím zůstane...) a Hovnítko (to se mi strašně líbí). A teta je Olmička (to je značka mléka, kdybyste nevěděli...)
TAKŽE SE STRAŠNĚ OMLOUVÁM, ŽE NEOBÍHÁM!! JÁ TO MUSÍM NĚJAK ZVLÁDNOUT A SLIBUJU, ŽE VÁS VŠECHNY OBĚHNU!!